Klasa Ib
ale na prawdê pusto tu NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SZYSZA ZOSTAW MYSZKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRZEJD NA FORUM