Klasa Ib
ale na prawdê pusto tu NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SZYSZA ZOSTAW MYSZKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  PRZEJD NA FORUM